Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Dudak Dolgusu İle İlgili Sorunuz Mu Var? Doktora Soru Sorun


  Dudak Dolgusu

  Estetik cerrahi alanında uzmanlaşmış doktorların bünyesinde en çok başvuru yapılan alan kuşkusuz dudak dolgusu alanıdır. Dudakların çok daha dolgun ve pürüzsüz görünmesi, uzun yıllar boyunca yaşlılık etkilerinden etkilenmemesi için bu dolgular sık sık yaptırılan estetik cerrahi eylemleri arasında yer alıyor.

  Tamamen doğal bir görünüm ve doğal bir renk verilerek yapılan bu dolgular erkekler için de kadınlar için de uygundur. Hem sağlık açısından hem de dudakların daha güzel görünmesi açısından son derece önemli olan bir hizmettir. Doktor Saliha ise bu alanda en uzman olan kişilerden birisidir.

  Dudak Dolgusu Nasıl Yapılıyor?

  Hem görünüm açısından hem de sağlık açısından yaptırılmakta olan dolgu, kendine has bir tekniğe sahiptir. Şırınga ile dudakların alt ve üst kısımlarına basılan enjekte maddesi ile dudakların boş kısımları ve özellikle de ince kısımları bu madde ile dolduruluyor. Henüz enjekteyi basarken dahi kendini belli eden bir işlemdir.

  Dolgu yaptırmak isteyenlerin her açıdan merak ettiği bu işlemlerde ödenecek olan fiyatların da araştırılması gerekir.

  Kalıcı Dudak dolgusu Neden Yapılır?

  Dudaklarının daha dolgun ve çok daha sağlıklı, doğal ve pürüzsüz görünmesini isteyenler dudak dolgusu yaptırırken kalıcı olmasını isterler. Ömür boyu kalıcı olması istenen bu dolgularda daha farklı ve uzun ömürlü kalıcı olan maddeler kullanılır.

  Dudak dolgusu fiyatları da tamamen kalıcı olmasına ya da geçici olmasına göre, yapılacak olan dudağın durumuna göre, cinsiyete göre ve özellikle de dolguyu yaparken kullanılacak olan maddelerin gider masrafına göre farklılık gösterebiliyor. Kalıcı dolgu yapılması için bu durumu doktorunuz ile önceden konuşmalı ve işlemlerin buna göre başlatılmasını sağlamalısınız.

  Dudak Dolgusu Tedavi Yöntemleri

  Dudaklarınız doğuştan bozuk olabilir, doğuştan gelen eksik kısımları ya da yamuklukları olabilir. Bunlar oldukça doğal durumlar içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda dudaklarınızda bir kaza sonucu ya da yanlış bir ürün kullanımı sonucunda yanmalar, yırtılmalar ya da farklı hastalıklar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda hiç endişe etmenize gerek yok.

  Dudak dolgusu tedavi yöntemi olarak en fazla yer verilen yöntemlerden birisidir. Doktor Saliha ile görüştüğünüzde de bu durumun ne kadar doğal olduğunu ve dolgu fiyatları kapsamında bütçenize en uygun şekilde dolgu yaptırabileceğinizi göreceksiniz.

  Dudak Dolgusu Sonrası

  Her tedavi yönteminde mutlaka öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Uygulanan dudak dolgusu işleminin kalıcı olabilmesi ve dudaklara her hangi bir zarar gelmemesi adına mutlaka dolgu sonrasında dikkat edilmesi gereken alanlarda pür dikkat edilmelidir. Dudaklara yabancı kozmetik ürünler sürülmemelidir.

  Yapılan dudak dolgusu kapsamında dudaklara ıslak ve sıcak maddeler de yaklaştırılmamalıdır. Her ne olursa olsun, dudaklarınızın öncesindeki ve sonrasındaki arasındaki farklılıklar karşılaştırıldığında oldukça muazzam bir ödeme yapmış olduğunuzun da farkına varacaksınız.

  İğnesiz Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

  Son dönemlere damga vuran ve neredeyse ihtiyaç duyan herkes tarafından sık sık tercih edilen estetik işlemler arasında iğnesiz dolgu yer alıyor.

  Ağrı ve acı olmadığı için iğnesiz olarak adlandırılması uygun görülür. İğnesiz olmasının en büyük avantajı hastaya ağrı ve acıyı hiçbir şekilde hissettirmeden oldukça doğal bir görünüm sunmasıdır.

  Dudak Dolgusunun Etkisi Ne Kadar Sürer?

  Dudaklarındaki bu dolgun maddenin ömür boyu kalıcı olmasını diler. Kalıcı olan dudak dolgusu fiyatları kapsamında kalıcı dolgu yaptırırsanız, ömür boyu dolgunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Hiçbir problem yaşamadan ve dudaklarınızda bir sönüklük meydana gelmeden dolgun dudaklarınızla yaşamaya devam edebilirsiniz.

  Doğal Dudak Dolgusu Yaptıranlar

  Dudaklarınızın tamamen doğal görünmesini isteyen bireyler doğal dudak dolgusu yaptırarak bu hedeflerine kısa sürede ulaşırlar. Sizler de dudaklarınıza dolgu yaptırmak ancak doğal bir görünüme sahip olmak istediğinizde bu dolgudan yaptırabilir ve Doktor Saliha’nın maharetli parmaklarına güvenebilirsiniz. Alanında en uzman doktorlardan biri olan Doktor Saliha özellikle de dudak dolgu fiyatları kapsamında birçok alana göre daha uygun fiyatlar sunuyor.

  Bu dolgudan yaptıran herkes %100 memnuniyetini dile getiriyor ve kalıcı olmasından ötürü de ömür boyu kullanacakları için mutlu olduklarını ifade ediyorlar. Dolgu maddesi, dudakların bozuk alanlarına ve ince alanlarına enjekte edilerek çok doğal ve tamamlanmış bir görünüm yakalanmasına olanak sağlıyor.

  Dudak Dolgusu Fiyatları 2022

  Gerek doğal görünümünden ötürü gerekse sağlığa hiçbir zarar vermemesinden ötürü dudaklara dolgu yaptıranların sayısında her geçen gün artış devam ediyor. Üstelik kalıcı olan bu dolgu maddeler sayesinde dudaklarınızdan herhangi bir bozukluk, sönüklük ya da yırtılma ve dudak patlaması gibi durumlar da meydana gelmiyor.

  Dudaklarınıza doldurulan madde, hiçbir yan etki göstermeyen ve dudaklara zarar vermeyen bir maddedir. Sizler de doğal dudaklara sahip olmak, dudaklarınızın renginden hiçbir şey kaybetmemek, aksine doğal dudak renginizi korumak ve ömür boyu bu harika dudakların sahibi olmak istiyorsanız, dudak dolgusu fiyatları 2022 kapsamında indirim ve kampanyalardan yarar sağlayabilirsiniz.