Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu İle İlgili Sorunuz Mu Var? Doktora Soru Sorun


  Göz Altı Işık Dolgusu

  Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

  Göz altı ışık dolgusu; Göz altı morluklarına veda etmek ve göz altını genç ve diri bir hale getirmek için uygulanan işlemdir. Hem erkekler hem de kadınlara uygulanmakta olan bu işlem için yaş sınırı 18’dir. Uygulanması oldukça kısa süren ve göz altlarındaki tüm sorunlara veda etmenizi sağlayın göz altı ışık dolgusu işlemi alanında uzman doktor Saliha tarafından yapılıyor.

  18 yaşını dolduran ve göz altlarıyla, göz çevresiyle sorun yaşayan herkes için kolaylıkla ve sağlıkla uygulanmakta olan bir işlemdir. Göz altlarında yorgunluk, yetersiz uyku, sağlıksız beslenme, sinir ve stresle doğru orantılı bir biçimde bozulmalar meydana gelebilir. Göz altlarında yumrular, şişlikler ve özellikle de morarmalar en fazla şikayet edilen konulardan birisidir.

  Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

  Göz altlarına uygulanmakta olan göz altı ışık dolgusu, tamamen uzman tarafından uygulanmakta olan bir işlemdir.  Göz altlarına enjekte edilen hyalüronik asit içeren dolgu maddesi sayesinde göz altında yer alan tüm sorunlara veda edebilirsiniz. Hem erkeklerin hem kadınların en çok şikayet ettiği durumlardan biri olan göz altı sorunları bu işlem ile kısa sürede atılıyor.

  Göz Altı Işık Dolgusu Öncesi

  Göz altlarındaki morluklardan, şişliklerden ve özellikle de yaşlılık belirtilerinden kurtulmak için uygulanan göz altı ışık dolgusu maddesi içerisinde vitamin ve hyalüronik asit barındırıyor. Göz altına dolgu maddesiyle birlikte bu vitaminler ve asitler de enjekte edilerek tedaviden daha hızlı ve daha kesin sonuçlar alınıyor.

  Ancak genel olarak bakıldığında bu fiyatlar cebinizi yakmayan ve tamamen bütçenize uygun olan, taksitle dahi ödeme yapabileceğiniz fiyatlardır. Göz altlarınıza bu işlemi yaptırmadan önce soğuk ya da sıcak herhangi bir baskı uygulamamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Herhangi bir marka kozmetik ürünü de kullanmamanız gerekiyor. Uykunuzu iyice almalı ve göz altlarınızı yeteri kadar dinlendirdiğinizden emin olmalısınız.

  Göz Altı Işık Dolgusu Yaptıranlar

  Göz altlarının solukluğundan ve renginden şikayet edenler, strese, yorgunluğa ve uykusuzluğa bağlı morarma ve şişliklerden şikayet edenler ve özellikle de göz altlarında yaşlanma meydana geldiğini hissedenler göz altı ışık dolgusu yaptırarak bu sorunlarına veda edebilirler.

  Göz altı ışık dolgusu fiyatları diğer birçok estetik işleme göre daha uygundur. Bu nedenle her açıdan bakıldığında göz altı bölgesine dolgu yaptıranlar oldukça memnun kalmaya ve kalıcılığından da bahsetmeye hızla devam ediyorlar.

  Göz Altı Işık Dolgusu Sonrası

  Göz altı bölgelerine, özellikle de alt kısmına göz altı ışık dolgusu yaptıranlar memnuniyetini sık sık dile getiriyorlar. Aynı zamanda stresli ve yaşlı görünümden de kurtaran bu dolgu işlemi sonrasında göz altlarınızda tamamen bir yenilenme meydana geliyor. Bu yenilenme sadece göz altı bölgenize değil aynı zamanda tüm yüzünüze de yansıyor.

  Göz Altı ışık Dolgusu Zararları

  Göz altındaki morluk ve kırışıklıklar için uygulanan göz altı ışık dolgusu oldukça farklı bir estetik cerrahi işlemidir. Üstelik tamamen titiz bir çalışma ile uygulanan bu işlem için dolgu fiyatları ne gözünüze ne de cebinize fazla gelmez. İğneli olarak yapılan işlemin seans süresi 30 ile 40 dakika arasında değişim gösterebiliyor.

  Sinir, stres, yetersiz beslenme ve yetersiz uyku gibi birçok durum göz altlarında solmaya, şişmeye ve morarmaya neden olabilir. Doktorların talimatları kapsamında da bu işlemin hiçbir zararı ve yan etkisi bulunmuyor. Aksine hem sağlık açısından hem de estetik açıdan çok daha faydalı bir işlem olduğu biliniyor.

  Işık Dolgusu Nasıl Etki Eder?

  Göz altlarına yapılan göz altı ışık dolgusu işleminin sağlığa hiçbir zararı ve yan etkisi bulunmaz. Aksine tamamen sağlık ve estetik açıdan kullanımı uygun görülen, erkeklerde ve kadınlarda yer verilen dolgunun etkisi uzun süre sürüyor. Göz altında yer alan tüm morluklardan, şişmelerden ve tüm yaşlılık belirtilerinden bu işlem sayesinde kurtulabilirsiniz.

  Tüm etkisi ve tüm faydası göz önüne alındığında ise göz altı ışık dolgusu fiyatları asla göze çarpmayan makul fiyatlardır. Tamamen ağrı ve acı hissetmeden, lokal anestezi altında uygulanan dolgu estetiği ile sizler de daha genç görünen ve daha etkili bakışlara sahip olabilirsiniz.

  Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

  Göz altı ışık dolgusu fiyatları en çok merak edilen konulardan birisidir. Göz altına uygulanan madde oldukça kaliteli bir maddedir. Göz altı oldukça hassas ve damarlı bir bölge olduğu için buraya işlem yapılırken daha fazla dikkat edilir ve daha titiz davranılır.

  Özelikle de diğer dolgu işlemleri ile arasında büyük bir fark vardır. Diğer dolgu işlemleri deri ile temas edilerek yapılırken, göz altına yapılan işlem için kemik kısmı kullanılır. Böylece dolgu maddesi daha iyi nüfuz eder ve etkisin daha hızlı bir şekilde gösterir. Sizler de bütçenize uyan göz altı ışık dolgusu fiyatları sayesinde yaptırabilirsiniz.