Botox, estetik alanda mimik kaslarının hareketleri ile ortaya çıkan alın, yüz kırışıklıklarını azaltmak ve aşırı terleyen bölgelerdeki terlemeyi azaltmak amacıyla kullanılır. Botoks kırışıklıkları gidermek için kullanılan kolay bir estetik tedavi uygulamadır.

Yüzünüze genç ve canlı bir görünüm kazandırmak, yaşla birlikte ortaya çıkan bu sorunlardan kurtulmanızı sağlamak için botox uygulaması uygun bir tedavi yöntemi olacaktır.

Günlük hayatınızın içinde yapılabilecek ve konforu açısından uygulaması son derece kolay, rahat ve acısız estetik bir işlem olan botoks sonrasında yüzünüzde herhangi bir iz kalmaz.

Yüzünüz doğal, tazelenmiş ve dinç bir görünümle günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz


Botoks özellikle yüz ve boyun bölgesinde sorun yaşayan hastalarımıza önerdiğimiz kombine bir tedavi yöntemidir. Botoks uygulaması yapılabilmesi için uygun yaş aralığı 18-65 yaş arasıdır.

Terleme Botoksu

Aşırı terleme tedavisi ise botoks enjeksiyonları uygulanarak bu durumun ortadan kaldırılmasına denir. Botoks yani Botulinum toksini, sinir uçlarından ter bezlerini uyaran madde salınmasını engeller ve böylece terlemeyi durdurur

Saç Botoksu

Saçlar da tıpkı cilt gibi yaş aldıkça elastikiyetini kaybeder. Tabii sadece yaş değil, yanlış bakımlar uygulamak saçları sürekli yoğun ısı ve kimyasal işlemlere maruz bırakmak gibi durumlar da saçların sağlığını kaybetme nedenlerinden.

Saç botoksu ile, yıpranmış, elastikiyetini ve ışıltısını yitirmiş saçlarınızı eski gücüne ve görünümüne kavuşturabilir, hacimli saçlar elde edebilirsiniz

Boyun Botoksu

Boyun bölgesine botoksun uygulanması ile boyunda oluşmuş enine çizgiler azaltılabilir ya da yok edilebilir. Eğer bu boyun çizgileri gerildiğinde kayboluyorsa sadece tek başına yapılması çok başarılı bir sonuç verir. Eğer çizgiler kaybolmuyor ise kırışıklıklar azalır, cilt canlı ve diri gözükür.

Botoks Fiyatları 2024

Botoks Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Morpheus8 (Face)