Daha genç görün, daha genç hisset!

Morpheus8, yaşla birlikte güneşe maruz kalma, sigara ve stres gibi etkenlere bağlı olarak cilt elastikiyetiyle birlikte alttaki yağ ve destek dokular azalır. Morpheus8 uygulaması, zamanla sarkma ve çökmeler meydana gelen ciltte dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

Bu süreç herkeste farklı şekilde gerçekleşir, genetik faktörlerin yanı sıra dış etkenlerden de etkilidir. Cilde dolgun bir görünüm veren bu dokuların zayıflaması ile zamanla ciltte yer çekimine dayanamayan kırışıklıklar, lekeler, sarkmalar ve şekil bozuklukları ortaya çıkar. Sizler de morpheus8 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Morpheus8 Nedir?

Morpheus8, derinin altındaki katmanların kollajen üretimini uyaran fraksiyonel bir cilt tedavisidir. Cildin daha derin katmanlarını hedefler. Daha parlak ve genç bir görünüm ortaya çıkarmak için yüz ve vücut dokularını yeniden şekillendirir.

Hangi Alanlar Tedavi Edilebilir?

Morpheus8, yüzeysel yenileme ve cilt altı yenilenmesinden fayda görebilecek her alanda kullanılabilir. En sık tedavi edilen alanlar; yüz, göz çevresi, periorbital bölge, gıdı, boyun, karın, bacaklar ve kalçalar.

Kaç Seans Tavsiye Edilir?

Doktorunuz, kişisel hedeflerinize göre gerçekleştirilecek en uygun seans sayısını önerecektir. Tedavi süreleri ve sıklığı, en iyi sonuçları elde etmek için özel olarak ayarlanmalıdır.

En Hızlı Sonuçları Ne Zaman Göreceğim?

Belirgin gözle görünür sonuçlar birkaç gün içinde görülebilir, ancak genellikle en belirgin sonuçlar üç hafta sonra ortaya çıkar. İyileşmeler tedaviden sonra üç aya kadar devam eder.

Fraksiyonel Enerjinin Faydaları Nelerdir?

Radyofrekans (RF) enerjisi, kolajeni yeniden şekillendirmek ve yeniden oluşturmak için bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir. Morpheus8, neredeyse yok denecek kadar az bir iyileşme süresi ile cildin daha derin katmanlarını yenilemek için bir mikro iğne matrisi kullanan minimal invaziv tedavidir.

İlginizi Çekebilir  Lifu

Morpheus8 Her Cilt Tipinde Kullanılabilir Mi?

Morpheus8′ in renk körü teknolojisinin avantajı ile tüm cilt tiplerinde kullanılabilmektedir. Eşsiz özellikleri sayesinde, daha koyu cilt tonlarında bile iyileşme sağlamaktadır.

Başka Tedavilerle Birlikte Kullanılabilir Mi?

Evet, Morpheus8 ayni tedavi seansında veya diğer tedavilerden birkaç gün sonra kullanılabilir. Morpheus8, daha kapsamlı sonuçlar elde etmek için diğer InMode enerji tedavileri veya enjekte edilebilir yöntemlerle de kombine edilebilir.

Tedavi Sonrası Ne Zaman Makyaj Yapabilirim?

Hasta iyileşme süresi minimum olduğu için tedaviden 1 ila 2 gün sonra makyaj yapabilir. Hastalar tedaviden birkaç gün sonra mikro lezyonlar ve tedavi parametrelerine bağlı olarak hafif kızarıklık görebilmektedirler.

Tedavi Sonrası Ne Tür Bir Bakım Prosedrü Gereklidir?

Hastalar tedavi alanını nemlendirmeli ve doğrudan güneşe maruz kalmaktan kaçınmalıdır. Ayrıca hastaların her gün yükse faktörlü bir güneş koruyucu kullanmaları önerilir. Güneş kremleri cilt kanseri riskini azaltmanın yanı sıra yaşlanma sürecini de yavaşlatır.

Morpheus8 Fiyatları 2024

Morpheus8 fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.