MORPHEUS8 Nedir?

Morpheus8 diğer adıyla fraksiyonel radyofrekans uygulaması ya da altın iğne işlemi son yıllarda estetik bir görünüm ve cilt yenileme alanında oldukça tercih edilen bir işlemdir.

Bu uygulama sayesinde cilt yüzeyi ve cilt altı hedeflenir ve canlı parlak bir cilt görünümü sağlanır. Basit bir uygulama yöntemi olmasının yanı sıra herhangi bir kesme işlemi olmadığından ameliyatsız bir biçimde yüz gençleştirme sağlanır.

Fraksiyonel radyofrekans olarak da bilinen Morpheus8 bir cilt gençleştirme ve güzelleştirme yöntemidir. Yaş almaya bağlı olarak ve çevresel faktörlerden kaynaklanan ciltte oluşan deformasyonlar ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildi olduğundan daha canlı ve parlak göstermeye ayrıca gençleştirmeye yarayan bu yöntem seanslar şeklinde uygulanır.

Seans uygulamasının sayısına bağlı olarak etkisi değişebilir. Kliniğimizde daha önce ön bir analiz yapılarak cildinizin ne kadar uygulamaya ihtiyacı olduğuna karar verilecektir. Hedeflenen cilt görünümüne kaç seansta ulaşılabileceği, ciltteki deformasyonların seviyesine bağlıdır.

Altın iğne uygulaması hem yüz hem de vücudun farklı bölgelerinde gönül rahatlığı ile uygulanabilmektedir. Cerrahi girişimler gerektirmeyen bu yöntem oldukça etkili bir tedavidir. Hastalar çok kısa bir vakit ayırarak bu yöntemi gerçekleştirebilirler.

İşlem için kullanılan morpheus8 cihazı cildin tüm katmanlarını etkiler ve katmanlara enerji gönderir. Cildin sorunlu alt katmanlarına kontrollü bir şekilde travma etkisi yaratılırken vücuttaki iyileşme süreçleri ile doğal kolajeni uyarmaktadır.

Kolajenler uyarıldığında ve üretimi arttığında kırışıklıklar ve yara izleri de iyileşir cilt kendini yeniler ve destekler. İşlemde altın iğnelerin kullanılmasının nedeni enerji kaybını azaltarak iletimi tam sağlamaktır

Morpheus Body kullanım alanları

  • Selülit
  • Çatlak
  • Sıkılaşma

Morpheus8 (Body) Fiyatları 2024

Morpheus8 fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Lifu