Morpheus8 Nedir?

Morpheus8, mikroiğneyi radyofrekans (RF) enerjisi ile eşleştiren minimal invaziv bir cilt gençleştirme prosedürüdür.

Cildi sıkılaştırmak ve yeniden şekillendirmek için vücudunuzun doğal iyileşme tepkisini tetikleyen ve yeni kollajen ve elastin üretimini teşvik eden mikro hasarlar oluşturarak cildinize derinlemesine RF enerjisi vermek için minik iğneler kullanır.

Tedavinin çok çeşitli faydaları vardır. İnce çizgiler ve kırışıklıklar morpheus8 sayesinde iyileştirir, gevşek cildi sıkılaştırır, pürüzlü veya pürüzlü cilt dokusunu düzeltmeye yardımcı olur, hiperpigmentasyonu ve sivilce izlerini azaltır, çatlakların azalmasına yardımcı olur.

Hangi bölgeler için kullanılabilir?

Morpheus8, en çok yüz, çene hattı ve boyun için popüler olmakla birlikte karın veya kalça dahil vücudun her yerinde kullanılabilir.

Kaç seans önerilir?

Optimal sonuçlar için, üç ile dört hafta aralıklarla en az üç seans önerilmektedir.

Sonuçlar ne zaman görülür?

Görünür sonuçlar birkaç gün içinde görülebilir, ancak tipik olarak üç hafta sonra en dikkat çekici sonuçlar ortaya çıkar.

İşlem sonrasında tedavi bölgesi nemlendirilmeli ve doğrudan güneşe maruz kalmaktan kaçınılmalıdır. Ayrıca hastaların her gün iyi, geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanmaları önerilir.

Morpheus8 güvenli bir tedavidir. İşlem sonrasında iğne giriş yerlerinde noktasal kanama, kabuklanma, şişme veya kızarıklık görülebilir. Hepsi birkaç gün içinde geçmektedir.

Tedavi alanları

  • Cilt kırışıklıklarının tedavisi
  • Cilt yenilenmesi ve kalitesinin arttırılması
  • Yüz, boyun, dekolte bölgesi sarkmaları
  • Yara- Ameliyat izi (skar) tedavisi
  • Sivilce izlerinin tedavisi
  • Gözeneklerin sıkıştırılması
  • Cilt lekelerinin tedavisinde

Morpheus8 (Face) Fiyatları 2024

Morpheus8 (face) fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Saç Mezoterapisi