G5 Masajı

G5 Masajı ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

G5 Masajı İle İlgili Sorunuz Mu Var? Doktora Soru Sorun


  G5 Masajı

  G5 Masajı Nedir?

  G5 Masajı, tercih edilen bir yağ yakma işlemi olmasıyla birlikte selülitlerin ortadan kaldırılması aşamasında önemlidir. Bu nedenle bu işlemin gerçekleştirilmesi ile ilgili bölgede meydana gelen yağlanmaların ortadan kaldırılması mümkün olur.

  Masajın uygulanmasında aynı isimli cihaz kullanılarak hızlı titreşimler ile bölgede yağ yakımının sağlanması mümkün olur. Söz konusu uygulamalar sayesinde her bölgede istenilen nitelikli incelme sağlanmış olur.

  Ülkemizde de sıklıkla uygulanan bu yöntemin sağlık merkezimiz hizmetleri kapsamında alabilirsiniz. Bölgesel incelmenin yanı sıra aynı zamanda selülitlerin ortadan kaldırılması aşamasında dikkat çeken bir yöntem olan bu yöntem hastalar için önemlidir.

  Son zamanlarda bu hizmeti Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesi ile edinebilmeniz ve aynı zamanda G5 masajı ile fazla yağlarınızdan kurtulmanız mümkün olur.

  G5 Masajı Nasıl Yapılır?

  Hastaların yağlarının yakılması aşamasında kullanılan G5 masajı aynı zamanda uzman kontrolünde gerçekleştirilir. Ortalama olarak bir seans süresi 20 dakika kadar sürer.

  Bu nedenle bu hizmetin sağlanması kısa olur. Söz konusu seans sayıları yaklaşık olarak 15 ya da 20 kez olarak düzenlenerek hastaların tedavisinin başarılı bir şekilde tamamlanması mümkün olur.

  Söz konusu uygulamalar sayesinde insanların yağ yakımının daha hızlı sağlanması kilo vermeye yardımcı olur. Kol, bacak gibi kısımlarda yağlanma ve sarkma sorunlarının ortadan kaldırılması aşamasında tercih edilen söz konusu yöntemleri kolay bir şekilde sağlık merkezimizden alabilirsiniz.

  Bu uygulamalar kısa seanslar halinde sunulduğundan dolayı tercih edilir. Uygulama aşamasında hızlı titreşim hareketlerinin bir sonucu olarak hızlı bir şekilde kişilerin yağlarının yakılması mümkün olur.

  G5 Masajı Kaç Seanstır?

  Hastaya bağlı olarak tedavide uygulanan seans sayısının değişiklik göstermesi muhtemeldir. Genel olarak bakıldığında bir seans ortalama olarak 20 ya da 25 dakika sürer.

  Aynı zamanda hastaların ortalama olarak 10 ya da 15 G5 masajı uygulaması yaptırması gerekebilir. Bu nedenle işlemlerin belirli aralıklar ile tekrarlanması gerekir.

  Son zamanlarda bu tür uygulamalar çeşitli sağlık merkezlerinde başarılı bir şekilde uygulanır. Siz de konuda deneyimli bir sağlık merkezinden hizmet almak istiyor iseniz, sağlık merkezimizi tercih edebilirsiniz. Söz konusu uygulamalar kapsamında Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesi ile selülitler ile mücadele etmek için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

  G5 Masajı Ne İşe Yarar?

  Hızlı ve ritmik olarak titreşimlerin salınması ile birlikte kan dolaşımının hızlanması sağlanır. Aynı zamanda kas yapısının güçlendirilmesi ve ciltte oluşan elastikiyet durumlarının ortadan kaldırılması da mümkün olur.

  G5 masajı uygulamaları sayesinde kronik olarak görülen kas ağrılarının ortadan kaldırılması da mümkün olur. Söz konusu uygulamalar kapsamında hastaların çeşitli bölgelerinde bölgesel zayıflamanın sağlanması da yine artıları arasında yer alır.

  Yine artıları arasında cildin sıkılaşması önemli faydalar sağlar. Kişilerin genç görünmesini sağladığı için yağ yakımını hızlandırdığı için tercih edilen bir yöntemdir. Söz konusu yöntemin uygulanması aşamasında Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

  Aynı zamanda hastaların belirli bölgelerinde yoğunlaşan yağ hücrelerinin en hızlı bir şekilde yakılmasına imkan tanıyan yöntemi güvenle sağlık merkezimizde uygulatabilirsiniz.

  G5 Masajı Hangi Alanlarda Yapılır?

  Uygulama aşamasında vücudun her bölgesine uygulanabilmesi öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Aynı zamanda G5 masaj sayesinde hastaların tedavisinde selülitlerin giderilmesi önemli artılar sağlar.

  ,Bunun dışında bel bölgesinde, boyun bölgesinde bacaklarda ya da kollarda meydana gelen sarkmaların ve yağ birikiminin giderilmesi aşamasında tercih edilen bir yöntemdir. Son zamanlarda yöntem sayesinde başka işlemler ile geçici olarak yağ emilimi sağlanmasının önüne geçilmiş olur.

  Uygulama öncesinde masaj yapılacak kısma krem uygulanarak hastaların ilgili bölgesine masaj aleti ile işlem yapılır.

  Bu konuda eğitim almış uzmanlar tarafından yapılan söz konusu çalışmalar ile hastaların kısa seans sürelerinde yağ emiliminin sağlanması mümkün olur. Söz konusu uygulamalar sayesinde siz de en başarılı işlemleri sağlık merkezimizden temin edebilirsiniz.

  G5 Masaj Riskleri ve Yan Etkileri

  Genellikle G5 masajı uygulamasının bilinen bir yan etkisi bulunmaz. Fakat varis hastalarında kanamalara neden olduğu görülmüştür. Aynı zamanda uzman kişilerin bu tür işlemleri yapması gerekir.

  Aksi halde bazı bölgelerde morarmaların meydana gelmesi ile birlikte hastaların tedavisinde sorunlar ortaya çıkar. Söz konusu uygulamaların bu nedenle işinin ehli eğitim almış kişiler tarafından yerine getirilmesi gerekir.

  Söz konusu uygulamaları uzman personeller ile sizlere sunarız. Aynı zamanda yıllardan bu yana sağlık alanında Dr. Saliha Sönmez Ateş bir marka olarak bu tür hizmetleri sizlere sunar.

  Siz de bu alanda en nitelikli elemanlardan sağlık hizmeti almak için sağlık merkezimizi tercih edebilirsiniz. Söz konusu çalışmalar sayesinde selülitlere elveda demek ve yağ hücrelerinden kolay bir şekilde kurtulmak mümkün olur. Siz de sağlık merkezimizden bu hizmeti alabilirsiniz.

  G5 Masaj Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

  İşlem sonrasında kişinin yapacağı egzersizlerin bu tür işlemlere olumlu etkileri bulunur. Aynı zamanda hastaların G5 masajı sonrasında yapacağı egzersizlerin uygulanması ile birlikte daha sıkı bir cilt formu ortaya çıkar.

  Son zamanlarda ihtiyaç duyulan çözümlerin sağlanması ile birlikte hastaların selülit sorunların ortadan kalkar. İşlem sırasında hastalar hemen etkisini görmek isterler. Bu nedenle haftada üç kez seans almak ve işlemlerin sonuçlarını hızlı bir şekilde görmek mümkün olur.

  İşlemlerin sonuçlarını görmek aşamasında cildin sıkı bir forma kavuşması aşamasında bu masaj başarılı olarak tabir edilir. Hastalar aynı zamanda cilt işlemleri sonrasında egzersizlere devam ederek hızlı bir şekilde yağlardan kurtulmuş olurlar.

  Bölgesel cilt sorunlarının ortadan kaldırılması ve aynı zamanda elastikiyet sorunlarının ortadan kaldırılması aşamasında siz de bu tür tedavi yöntemlerini Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesi ile kullanabilirsiniz.

  G5 Masaj Kaç Seans Sonra Etkisini Gösterir?

  Bu tür masaj uygulamalarının etkilerinin belirli bir seans sonrasında ortaya çıkması muhtemeldir. Aynı zamanda söz konusu uygulamalar için en az 10 seans en fazla 15 seans gitmek gerekir. G5 masaj uygulamalarının sonuçlarının bu tür seans sayılarından sonra ortaya çıkması muhtemeldir.

  İnsanlar 10 seans yaptırdıktan sonra gözle görülür etkilerinin ortaya çıktığı söylenebilir. Ortalama olarak haftada 3 seans yaptırmak daha dengeli bir işlem olarak söylenebilir.

  Söz konusu uygulamaların düzenli bir şekilde yaptırılması ile birlikte bir ay içerisinde gözle görülür değişimlerin ortaya çıkması mümkün olur. Bu nedenle işlemlerin düzenli olarak takibi gerekir.

  G5 Masajı Fiyatları 2022

  Fiyatlar açısından bakıldığında fiyatların sağlık merkezlerine göre değişiklik göstermesi beklenir. Söz konusu işlemlerin uygulanması aşamasında aynı zamanda hastanın durumu ve beklentileri fiyatları etkiler.

  Birçok sağlık merkezinde başarılı bir şekilde uygulanan söz konusu yöntemin aynı zamanda seans başına ücretlendirilmesi ile birlikte toplam ödenen ücretin değişiklik göstermesi mümkün olur.

  Son zamanlarda insanların gerek fiyat gerekse de kaliteli sağlık hizmeti arayışlarına yönelik çözümleri ile firmamız ön plana çıkar. Firmamız hizmetleri sayesinde sağlık hizmetlerinin uygun fiyatlar ile sunumu sağlanmış olur.

  Aynı zamanda sağlık hizmetlerinin sunulması aşamasında Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

  Siz de en nitelikli ve uygun fiyatlı G5 masajı uygulamalarının temini aşamasında merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. G5 Masajı fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.