Lifu Nedir? (Ameliyatsız Yüz ve Vücut Germe)

Lifu; Zaman, yerçekimi ve cilt sağlığını olumsuz etkileyen diğer çevresel faktörler yüz bölgesinde kendini sarkma ve gevşeme olarak gösterir.

Son jenerasyon bir sistem olan linear (çizgisel) Fokus Ultrason sistemi; ameliyatsız yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toparlama ve vücut kontürü düzenlemeleri için güvenli ve etkili bir sistemdir. Cildin dermis ve SMAS tabakalarında ısı ile koagülasyona neden olarak cildin sıkılaşmasını ve toparlamasını lifu yöntemi sağlar.

Klinik etkinliği kanıtlanmış linear  fokus ultrason teknolojisini kullanan cihazımız yüksek fokuslama özelliği sayesinde  eski jenerasyon  focus ultrason (HİFU ) cihazlarına göre ağrısız ve on kat daha etkilidir. İşlem süresi cok daha kısa daha etkili ve kalıcı bir tedavi sağlar.

Farklı derinliklerde seçilebilen baslıkları sayesinde yüz germe ve vücut şekillendirmede hemen her bölgede başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Kimlere Uygulanmaz

Yüzünde aktif cilt enfeksiyonu olan kişiler (Örneğin; herpes virüs),

  • Vücudunda kalp pili gibi elektronik cihaz veya metal stent bulunanlar,
  • Yara iyileşmesine ya da kanın pıhtılaşmasına engel olan bir hastalığı olanlar,
  • Otoimmün hastalığı olanlar,
  • Çocuklar ve hamileler,

Uygulama Sonrası Sonuç Ne Zaman Gözlenir?

Uygulamanın hemen ardından sonuç görünmeye başlar. Etki günden güne artarak kalıcı ve belirgin sonuç 60 ile 90 gün içinde görünür.

Uygulama kaç seans yapılmaktadır ?

uygulama tek seans yapılmaktadır.tekrarlanma süresi  yaşa ve ciltteki deformasyona bağlı olarak değişmekle beraber 2 ile 4 yıl arasında tekrarlanması gerekebilir.

Lifu Fiyatları 2024

Lifu fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Botox