Ulthera (Hifu)

Ulthera (Hifu) ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Ulthera (Hifu) İle İlgili Sorunuz Mu Var? Doktora Soru Sorun


  Ulthera (Hifu)

  Ulthera (hifu) Nedir?

  Ulthera (hifu), yüz germe işlemleri için kullanılan bir yöntem olan ulthera yöntemi aynı zamanda yüksek yoğunluklu ultrason anlamına gelir. Uygulama aşamasında ilgili bölgeye lokal anestezik kremler uygulanarak işleme başlanır.

  Söz konusu işlemlerin ağrısız ve kesmeden meydana gelmesi birçok kişinin bu uygulamayı tercih etmesine neden olur. Günümüzde bu tür nedenlerden dolayı yüz gerdirme operasyonlarında aranan bir tedavi yöntemidir.

  Ulthera (hifu) Nasıl Uygulanır?

  Ulthera (hifu) uygulama aşamasında ilgili bölge anestezik kremler ile hissiz bir hale getirilir. Ulthera uygulaması aşamasında aynı zamanda insanların ilgili bölgesine uygulanan mikro iğnelerden sonra yüksek yoğunluk elektromanyetik dalga verilerek yüz hatlarının gerginleştirilmesi sağlanır.

  İlk aşamada kişinin yüzünde hafif kızarıklıklar ve pembelikler meydana gelse de sonraki aşamada bu kızarıklıklar geçer.

  Ulthera (hifu) Kimlere Uygundur?

  Cilt yüzeyinde gevşeme olan hemen hemen herkes için uygundur. Söz konusu uygulamalar esas olarak daha çok 40 ile 65 yaş arasındaki hastalar için uygundur.

  Günümüzde söz konusu uygulamalar sayesinde hastaların cilt görünümlerinin daha estetik ve kalıcı olarak gergin olması sağlanır. Aynı zamanda söz konusu uygulamalar ağrısız ve kısa işlemlerdir.

  Ulthera (hifu) Ameliyatsız Yüz Germe Kaç Seanstır?

  Etkisi 1 seneden fazla olan ulthera uygulaması 2 seneye kadar kalıcılık sağlar. Uygulama aşamasında tek seans ile uygulama başarıya ulaşır. Bu tür hizmetler için Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

  Sağlık merkezimizde bu uygulamalar başarı ile sizlere sunulur. Aynı zamanda bu aşamada tecrübeli doktorları tercih etmek önemlidir. Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesine güvenebilirsiniz.

  Seans olarak tek seansta işlemin tamamlanması ve kişinin aynı gün içerisinde taburcu olması bu yöntemi beğenilen yöntemleri olarak karşımıza çıkar.

  Ulthera (hifu) Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

  Sağlık merkezimizde başarı ile uygulanan bu yöntem genellikle birçok vücut bölgesine uygulanır. Esas olarak yüz için uygulanan bu yöntemler bunun dışında çene altı, bacak ve boyun hatlarında göz kapağı altında oluşan torbaların kaldırılması aşamasında da tercih edilir.

  Söz konusu uygulamalar sayesinde ilgili vücut bölümlerinde hızlı bir incelme ve gerginlik sağlanır. Ulthera uygulamaları sayesinde gereken nitelikler ortaya konulur.

  Ulthera (hifu) Uygulaması Ne Kadar Sürmektedir?

  İlk aşamada hastanın ilgi bölgesinin anestezik kremler ile uyuşturulması sağlanır. Sonra ilgili bölgede mikro iğneler yardımı ile delikler açılır. Sonrasında ise ilgili bölgeye gönderilen yüksek ve yoğun elektromanyetik dalgalar ile incelme sağlanır.

  Tüm bu işlemler yaklaşık olarak 30 dakika sürer. Bu nedenle ulthera uygulaması basit bir işlem olarak bilinir. Uygulama süresinin kısa sürmesi nedeni ile ve aynı zamanda kalıcı etkileri nedeni ile tercih edilen bir yöntemdir.

  Uygulama Sırasında Neler Hissedilir?

  Uygulama sırasında küçük küçük deliklerden gönderilen yüksek enerji sayesinde cildin alt tabakasının gergin bir hale getirilmesi ve cilt tabakasında görülen bir incelme meydana gelir.

  Aynı zamanda kullanılan anestezik kremler sayesinde hastanın ulthera uygulaması sırasında acı hissetmemesi mümkün olur. Son zamanlarda bu tür nedenlerden dolayı beklenilen bir hizmet olarak karşımıza çıkar. Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesi ile bu hizmeti sağlık merkezimizden alabilirsiniz.

  Ulthera Uygulamasında Anestezi Gerekir mi?

  İşlem sırasında lokal anestezi uygulanarak hastanın tedavisi sağlanmış olur. Aynı zamanda uygulanan anestezik kremler yardımı ile hastaların ilgili bölgesinde karıncalanma olarak tabir edilen seviyede ağrı oluşur.

  Söz konusu ulthera uygulamaları kapsamında hastaların beklentilerinin karşılanması ile birlikte ağrısız ve acısız bir şekilde ameliyat yapılması mümkün olur. Günümüzde kolay uygulanan bir yöntem olduğundan dolayı tercih edilir.

  Ulthera ile Ameliyatsız Gençleşin!

  Siz de yüz hatlarınızda meydana gelen bozulmaların önüne geçmek ve aynı zamanda nitelikli bir gerginlik hissi sağlamak için bu tür tedavi yöntemlerini kullanabilirsiniz. Sağlık merkezimiz sizlere bu konuda üstün hizmetler sunarak en kısa sürede iyileşme almanıza imkân tanır.

  Aynı zamanda bu tür işlemler ameliyatsız yöntemler olarak ön plana çıkar. Ulthera yöntemi sayesinde insanların daha genç görünümü sağlanmış olur. Genç görünmek için sağlık merkezimizden hizmet alabilirsiniz.

  Ulthera ile Hangi Bölgeler Tedavi Edilebilir?

  Gerdirme işlemleri denilince insanların aklına sıklıkla yüz gelse de Ulthera aynı zamanda boyun, bacak ya da kol gibi vücudun diğer bölgelerine uygulanan başarılı bir yöntemdir.

  Yöntemin uygulanması ile birlikte aynı zamanda ilgili bölgelerde nitelikli incelme sağladığı için göz kapaklarının alt kısımlarında meydana gelen torbaların ortadan kaldırılması aşamasında da tercih edilir.

  Yine çene altı oluşan sarkmaların önüne geçmek için de tercih edilen ve Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesi ile sizlere sunulan bir yöntem olarak ön plana çıkar.

  Ultherapy ile Cildim Nasıl Sıkılaşır?

  Sağlık merkezimizde uygulanan bu yöntem aşamasında yüksek enerji verildiğinden dolayı cildin gergin olmasına neden olan kollagen yapısının uyarılması sağlanır.

  Bu nedenle de kollagenlerin yeniden eski sıkı haline dönmesi mümkün olur. Ulthera yönteminin uygulanması sayesinde kollagen liflerin yeniden eski görevini sürdürmesi mümkün olur.

  Ulthera nın Diğer Ameliyatsız Yüz Germe İşlemlerinden Farkı Nedir?

  Diğer işlemlerden farklı olarak bu yöntem aynı zamanda daha basit olması ve daha uzun süreli etki göstermesi ile aranan bir yöntemdir.

  Bu yöntemin uygulanma sürelerinin kısa olması, bilinen bir yan etkisinin olmaması ve aynı zamanda taburcu olma, gündelik hayata dönme sürelerinin daha kısa olması başlıca etkileri arasında yer alır. Ulthera yönteminin bu tür nitelikleri tercih edilmesini mümkün kılar.

  Ulthera Güvenli Bir Yöntem midir?

  Sağlık merkezimizde güvenle uygulanan ve başarılı sonuçlar elde edilen ulthera yöntemi sayesinde insanların cilt güzelliğine yeniden kavuşabilmeleri mümkün olur.

  Son yıllarda bu tür nedenlerden dolayı birçok sağlık merkezinde uygulanan bu yöntemin temini aşamasında sağlık merkezimizden güvenle hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda daha kaliteli ve tecrübeli bir sağlık hizmeti almak için Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesini tercih edebilirsiniz.

  Ulthera Uygulaması Sonrasında Sonuçlar Ne Zaman Ortaya Çıkar?

  Sonuçlar ilk uygulamaların hemen sonrasında da ortaya çıkmaya başlar. Bunun yanında gerçek etkisinin tam olarak 90 gün sonra ortaya çıktığı söylenebilir. Günümüzde bu tür uygulamalar aynı zamanda 6 ay sonra tam olarak etkin olur diyebiliriz. Dr. Saliha Sönmez Ateş tecrübesi ile ulthera yöntemini başarılı bir şekilde uygulatabilirsiniz.

  Ulthera Uygulamasının Ömrü Ne kadardır? Ne Kadar Kalıcıdır?

  Kalıcılık olarak baktığımızda işlemin kalıcılık olarak iki seneye kadar etkisinin sürdüğü söylenir. Aynı zamanda söz konusu uygulama sayesinde hastanın daha genç görünümü uzun yıllar sağlandığından dolayı ulthera yöntemi tercih edilen başarılı bir işlemdir. Son zamanlarda insanlar cilt yoğunluğunun ve daha diri bir cilt görünümü elde etmenin anahtarı olarak bu yöntemi tercih eder.

  Ulthera (hifu) Fiyatları 2022

  Fiyat olarak baktığımızda her sağlık merkezinde değişen fiyatlar bulunur. Sağlık merkezimiz sizler için en uygun fiyatları sunarak sağlıklı ve genç kalmanızı temin eder.

  Bu tür nedenlerden dolayı gerek tecrübe gerekse de fiyatlar açısından müşteri beğenisi kazanması açısından sağlık merkezimiz uygulamaları tercih edilir.

  Siz de başarılı bir şekilde uygulamalar gerçekleştirmek istiyor iseniz, ulthera uygulamasını sağlık merkezimizden temin edebilirsiniz. Ulthera (hifu) fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.