Gençlik Aşıları, yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve yaşlanmanın etkilerini azaltmak için uygulanan bir yöntemdir.

cildin nem kapasitesi kolojen yapısı ve bağ dokusu yaş ile beraber azalır ve bozulur bu da cilt yüzeyinde kırışıklık sarkma cilt tonunun bozulması ve cildin incelmesiyle sonuçlanır.

Tüm bu etkileri gidermek veya oluşmadan önleyebilmek için gençlik aşısı uygulamaları tercih edilir. Gençlik asıları içeriğindeki hylauronik asit ile bir yandan cildin nemlenmesini sağlarken bir yandan da kolojen üretimini tetikler.

Aynı zamanda içerdiği peptit, aminoasit, vitaminler ve mineraller ile hem hücreler arası dolgunluğu sağlar hemde üretilen kolojeni yapısını destekler böylece daha nemli daha parlak ve daha sıkı bir cilt elde edilir.

Genclik aşısı aslında bir mezoterapi yöntemidir. Sadece lokal anestezik krem ile cildin uyuşturulması uygulama için yeterli bir anestezi sağlar. Çok ince uçlu iğneler yardımı ile yapılan gençlik aşıları ağrısız bir enjeksiyondur.

Yüzün tamamına boyun ve dekolte bölgesine ellere göz çevresine uygulanabilir. Kişiye özel seçilen ürüne bağlı olarak 15 gün 1 ay ara ile 2 ila 4 seans uygulanır. Mevsimler bir özelliği yoktur her mevsim uygulanabilir. Var olan sorunları iyileştirdiği gibi çok etkili bir anti aging yöntemidir.

Uygulama sonrası makyaj yapılmamalı ilk dus alınmamalı ve aşırı sıcak ortamlardan kaçınılmalıdır. Genellikle herhangi bir alerjik reaksiyon beklenmez. Yaş sınırı olmaksızın uygulama yapılabilir.

  • Nokta lifting
  • Cilt sarkmalarının düzeltilmesi
  • Hacim kaybı olmaksızın ortaya çıkan sarkmanın tedavisi
  • Dolgu istemeyen ancak lifting ihtiyacı olan bölgenin tedavi edilmesi.

Bu noktalar hastanın bireysel ihtiyacına bağlı olarak yüzün belirlenen noktalarını veya uygulayacı hekimin gerek gördüğü ek noktalara uygulanır.liftingin en büyük katkısı doğal ve genç bir görünüm kazanımıdır. Nihai sonuçlar cildin daha sıkı daha kalkık çizgi ve kırışıklarda azalma olduğunu gösterir.

İlginizi Çekebilir  Fokus Ultrason Ameliyatsız Yüz Germe

Gençlik Aşıları Fiyatları 2024

Gençlik aşıları fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.