Endopeel

Endopeel ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Endopeel İle İlgili Sorunuz Mu Var? Doktora Soru Sorun


  Endopeel

  Endopeel uygulaması yüz ve vücut liftingi sağlamak için kullanılan, uygulandığında hemen etkisini gösteren ve etkisi 6-8 ay devam eden ancak bu etkisi sırasında mimik kaybına yol açmayan medikal bir tekniktir. Yüz ve vücutta kimyasal bir yöntem kullanılarak progresif medikal lifting gerçekleştirir.

  Endopeel, gerdan bölgesinde sarkmış haldeki Platisma bantlarının hızlı ve etkin bir şekilde toparlanmasında, dudak üzerinde buruşma ile ortaya çıkan kötü görüntünün yok edilmesinde, kalça altı bölgesinin dışbükeylik sağlamak, kalça genişliğini azaltmak, kalça bölgesinde gerginlik yaratmak, selüliti gidermek, doğum çatlaklarının giderilmesinde de kullanılır.

  ENDOPEEL NE İŞE YARAR?

  Endopeel uygulaması içine enjekte edildiği kasın gerginliğini arttırarak, mimik ve ifade kaybı olmadan daha sıkı ve canlı bir görünüm oluşturmaktadır. Enjekte edildiği bölgedeki sarkmaları azaltarak daha gergin bir cilt görünümü kazandırdığı gibi kırışıklıkları da yok etmektedir. Uygulandığı her bölgede etkili olan bu uygulama hızlı bir biçimde düzelme sağlamaktadır.

  ENDOPEEL UYGULAMASININ AVANTAJLARI NELERDIR?

  • Ameliyat gerekmeden ağrısız ve acısız bir şekilde kimyasal lifting sağlar.
  • Yüz ve boyun liftinginde, kimyasal yolla, herhangi bir skar oluşmadan hızlı bir şekilde belirgin sonuçların alınması sağlanır.
  • Cerrahi yüz liftinglerinin daha uzun ömürlü olmasına yardım eder.
  • Mimik ve ifade kaybı olmadan gerginlik sağlar
  • Kimyasal araçlarla cilt sıkılaşması sağlayan yöntemlere alternatif oluşturur. Kaslarda ki değişiklikler, hemen hemen tamamen eski haline döner.

  Soğuk lipoliz İle İlgili Sorulan Sorular

  ENDOPEEL UYGULAMASI KİMLERE UYGULANMAZ?

  Hamilelere, 18 yaşından küçüklere, çam fıstığı alerjisi olanlara, herpes hastalarına, kardiyopatilere uygulanmaz.

  ENDOPEEL UYGULAMASININ KALICILIĞI NE KADARDIR?

  Etkisi ortalama 6-8 ay devam etmektedir..

  ENDOPEEL İŞLEMİ ACILI MIDIR?

  Endopeel lokal anestezi altında uygulanır. Uygulamadan 30 dakika önce lokal anestezi kreminin uygulanması yeterli olmaktadır. Endopeel uygulamasından sonra cilt, bir krem ile masaj yapılarak rahatlatılır. Herhangi bir acı hissedilmez.

  0 212 296 50 50 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.