Vücut Mezoterapisi

Vücut mezoterapisi ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Vücut MezoterapisiVücut mezoterapisi bölgesel incelme de başarılı olarak kullanılan yöntemlerden birisidir. Vücut mezoterapisi ile dolaşım ve lenfatik sisteminizdeki canlanma artarak metabolizmanız hızlanıyor. Bir süre sonra yağ dokunuzdaki hücrelerinizin sayısı azalmaya başlıyor ve yağ asitleri dolaşım ile birlikte vücuttan atılıyor.

Vücut Mezoterapisi Nedir?

Vücut mezoterapisi; ihtiyacınız olan tedaviye uygun olarak hazırlanmış ilaç ve vitaminlerin cilde enjekte edilmesi işlemidir. Selülit giderme, cilt sıkılaştırma ve cilt gençleştirme gibi işlemlerde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Vücut Mezoterapisi Nasıl Uygulanır?

Size uygun olan karışım tedavi edilecek bölgeye enjekte edilir. Cilt altına enjekte edilen ilaç sayesinde lenfatik sistemde canlanma artar, hücre içi yağ metabolizması hızlanır. Sonuç olarak da cilt altı yağ dokusunda yağ hücre sayısı azalarak serbest kalmış yağ asitleri dolaşımla vücuttan atılır.

Vücut Mezoterapisi İle İlgili Sorulan Sorular

VÜCUT MEZOTERAPİSİ KAÇ SEANS SÜRER?

Ortalama 8-10 seans sürmektedir.

YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Uygulamadan sonra kızarıklık, cilt hassasiyeti veya morluklar oluşabilir. Bunun dışında herhangi bir yan etkisi yoktur.

VÜCUT MEZOTERAPİSİ ACILI MIDIR?

Uygulama esnasında kullanılan iğneler oldukça incedir. Ayrıca işlem sadece cildin hemen alt dokusunda yapılmaktadır bu yüzden fazla bir acı hissedilmez.

0542 769 78 80 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.