Regenera Activa

Regenera Activa ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Nişantaşı saç mezoterapisi Saç dökülme problemi yaşayan herkese uygulanabilen Regenera Activa tedavisinde asıl amaç yeni saç çıkışı sağlamak değil, incelmiş ve canlılığını yitirmiş saçları güçlendirmek ve dökülmeyi durdurmaktır.

Saç dökülmesi yaşayan ya da saçlarında zayıflık, kırılma ve cansızlık hisseden kişilere yapılabilen bir uygulamadır. Kişinin kendi saç köklerinden alınan canlı hücreler özel bir yöntemle çoğaltılarak tekrar kendi saç derisine enjeksiyon yöntemidir. Klinik ortamda ve sadece hekimler tarafıdan yapılmalıdır.

Regenera Activa İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

  • Kadınlarda ve erkeklerde uygulanabilir
  • Tek seanslık hücresel saç tedavisidir.
  • Kişinin kendi hücreleri kullanıldığı için alerjik durum veya yan etki yaşanmaz.
  • Yapılan işlemin sonucu 3-6 ay içinde kendini gösterir.
  • Beklentimiz cansız olan saçların daha güçlü, parlak ve kalın çıkmasıdır. Aynı zamanda deri altında uyumakta olan hücrelerin uyarılmasıyla saç miktarının da arttırılmasıdır.
  • Tam kellik olmayan kişilere uygulanmaktadır. Saçlarını henüz kaybetmemiş, belli bölümlerde açılmaları olan veya canlılığını kaybetmiş kişilere uygulanır. Bu tarz kişilerde %100 sonuç alınmaktadır.
  • Bu yöntemin amacı zayıflayan saç köklerin yenilenmesi ve güçlenmesi için kendi kök hücresinden faydalanılarak zayıf saç köklerini sağlamlaştırmak ve dökülmeyi durdurmaktır.


Regenera Activa İle İlgili Sorulan Sorular

REGENERA ACTİVA TEDAVİSİ İLE TAM KELLEŞME TEDAVİ EDİLEBİLİR Mİ?

Maalesef Regenera Activa tedavisi tamamen kelleşmiş bölgelerde etkili değildir.

REGENERA ACTİVA YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Hayır, herhangi bir yan etkisi yoktur.

REGENERA ACTİVA TEDAVİSİ İLE YENİ SAÇ ÇIKIŞI OLUR MU?

Henüz ölmemiş, uykuya dalan saç köklerini tekrar canlandırarak yeni saç çıkışı gözlemlenebilir ancak asıl amaç incelmiş ve canlılığını yitirmiş saçları güçlendirmek ve dökülmeyi durdurmaktır.

0542 769 78 80 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.