Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı ile ilgili Nişantaşı klinimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz!

nişantaşı Hydrafacial Cilt Bakımı Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial cilt bakımı yöntemi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir uygulamadır. Hydrafacial uygulaması, cilt bakımı ve cilt temizliği yaparken hem ciltteki problemleri gideren hem de cildi gençleştiren bir tedavidir.

Parlak, sağlıklı ve genç cilt görünümü için cildinizin doğru temizlenmesi gerekiyor. Evde yapacağınız bakımlar sırasında cildinizdeki ölü deli kalıntıları temizlenmediği gibi bu durum sivilce ve siyah nokta oluşumunu da tetikler. Hydrafacial cilt bakımı ile cildinizin tüm ihtiyaçları karşılanır. Cildiniz derinlemesine temizlenir, hava almaya başlar, nem ve canlılık kazanır.


Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

  • 1) Temizleme: Cildinizin en üst tabakası vakumlanarak manuel bir şekilde temizleme işleme başlar. Böylece cildinizin en üst tabakasındaki ölü deriler temizlenir.
  • 2) Derinlemesine Temizlik: Derinleme temizlik için cildinizin 2. katmanında bulunan ölü derilerin temizlenmesi için çeşitli solüsyonlar kullanılır ve cildiniz vakumlanarak ölü derilerin dökülmesi sağlanır.
  • 3) Arındırma: Bir önceki adımda uygulanan derinlemesine temizlik ile cildinizin 2. katmanı yumuşayacak. Böylelikle cildinizde bulunan sivilce ve siyah noktalar rahatlıkla temizlenecek. Cildinizde tahriş olmaması için bu aşamada çeşitli solüsyonlar ile cildiniz yatıştırılır.
  • Son Aşama: Daha parlak ve sağlıklı bir cilt görünümü için bu aşamadan sonra çeşitli solüsyonlarla cildinizin ihtiyaçları karşılanır. Artık kirlerden arındırılmış, gözenekleri açılmış, tertemiz bir cilde sahipsiniz.


Hydrafacial Cilt Bakımı İle İlgili Sorulan Sorular

HYDRAFACİAL KAÇ SEANS UYGULANIR?

Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

HYDRAFACİAL HANGİ BÖLGELERDE ETKİLİDİR?

En sık tedavi edilen bölgeler ise yüz, boyun ve dekolte bölgesidir.

HYDRAFACİAL İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması ortalama 30 dakika sürer. Uygulama sonrası herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez. Kızarıklık olabilir fakat bu etkiler 1-2 gün içinde kendiliğinden geçecektir.

0542 769 78 80 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.