Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Ulthera

Ameliyatsız yüz germe (Ulthera) ile ilgili Nişantaşı kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz.

nişantaşı yüz germeTek seansta ameliyatsız yüz germe uygulaması ile zamanı geriye almaya hazır mısınız?

Yoğunlaştırılmış ses dalgalarının yarattığı kontrollü travma ile derin dokuda yüzün gerilmesini sağlayan bir uygulamadır. Uygulama 1-3 ay arasında sonuç vermektedir ve ortalama 3-4 yıl kalıcılığı vardır. Özellikle yanak inceltme, gıdı toparlama, yüz bölgesi, alt ve üst göz kapağı ve kaş kaldırma işlemlerinde oldukça başarılı bir yöntemdir. Kliniğimizde yüz germe işlemi FDA onaylı tek cihaz olan Ulthera ile yapılmaktadır.

Ulthera Nedir?

Ulthera; odaklanmış ses dalgaları kullanarak cildin 3 mm altındaki dokular üzerinde ve diğer ameliyatsız yöntem ve lazerlerin ulaşamayacağı 5mm lik derin dokularda kollajen üretiminin tetiklenmesine temeline dayanan bir cilt germe ve gençleştirme uygulamasıdır. Ulthera, görüntüleme ultrasonuyla birlikte kullanılan, deriye zarar vermeden cildin 5 mm aşağısına odaklanarak, bağ dokusuna etki eden bir ultrason cihazıdır. Ulthera, cilt altını görerek gönderdiği odaklanmış ultrason gücüyle deri altındaki bağ dokusu tabakasını kontrakte eden ve geren ısı hasarları meydana getirir.

Ameliyatsız Yüz Germe İle İlgili Sorulan Sorular

AMELİYATSIZ YÜZ GERME KAÇ SEANS SÜRER?

Ameliyatsız yüz germe (ULTHERA) tek seanslık bir uygulamadır.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?

Uygulama yapılan bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 30-60 dakika arasında sürmektedir. Tüm yüze uygulama yapıldığında ise yaklaşık 1 saat sürmektedir.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME ACILI MIDIR?

Uygulama yapılan hastalar, uygulama sırasında hissettikleri acı hissini “minik iğne batması” olarak tanımlamaktadırlar.

0542 769 78 80 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.